Keller Williams Landmark II - Shawna Fowler
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image

Le të gjejmë shtëpinë e ëndrrave tuaja!

  Pronat e Afishuara

  Shikoni pronat e mia të paraqitura.

  I ri - 7 orë
  Open House
  Tur Virtual
  1 bd
  1.0 ba
  metra katrorë
  360 E 234th Street #5A, Bronx, NY 10470
  Listing Courtesy Of: Capital Realty NY LLC, (917) 842-5552, Maurice Owen-Michaane
  I ri - 1 184 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (12d)
  3 bd
  2.0 ba
  ac
  34 Princeton Street, Bay Shore, NY 11706
  Listing Courtesy Of: Island Advantage Realty LLC, 631-351-6000, Luis Dominguez
  I ri - 25 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  3.0 ba
  ac
  22 Lowell Road, Port Washington, NY 11050
  Listing Courtesy Of: Daniel Gale Sothebys Intl Rlty, 516-627-4440, Gale P Keenan
  I ri - 2 199 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (1d)
  4 bd
  3.0 ba
  metra katrorë
  ac
  2286 BROOKSIDE DR, MARTINSVILLE, NJ 08836
  Listing Courtesy Of: Signature Realty NJ, 9739211111, KELLY ROBINSON
  I ri - 1 178 orë
  Open House
  Tur Virtual
  1.0 ba
  metra katrorë
  415 Ocean Parkway #4H, Brooklyn, NY 11218
  Listing Courtesy Of: Abacus Properties, Cintra Batchoo
  I ri - 1 547 orë
  Open House
  Tur Virtual
  1 bd
  1.0 ba
  metra katrorë
  1 Rivermere #1F, Eastchester, NY 10708
  Listing Courtesy Of: Julia B Fee Sothebys Int. Rlty, (914) 620-8682, Chiara D. O'Connor
  I ri - 1 175 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (2d)
  2 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  1562 West 6th Street #6A, Brooklyn, NY 11204
  Listing Courtesy Of: RE/MAX Edge, Michelle J. Zhang
  I ri - 547 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rritja e Çmimit (1d)
  metra katrorë
  ac
  1193 Rogers Avenue, Brooklyn, NY 11226
  Listing Courtesy Of: Brooklyn Real Property Inc., Jean P Ho
  I ri - 2 088 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  1.0 ba
  ac
  27 Kirby Lane, Central Islip, NY 11722
  Listing Courtesy Of: Coldwell Banker American Homes, 516-864-8100, Michael J Kenduck
  I ri - 1 229 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (21d)
  4 bd
  3.0 ba
  metra katrorë
  ac
  22 Pantzer Street, Smithtown, NY 11787
  Listing Courtesy Of: Island Advantage Realty LLC, 631-351-6000, Luis Dominguez
  My Blog (Buyers Guide)

  Eksploroni postimet tona në blog për të mësuar nga më të mirat rreth blerjes së shitjes dhe mirëmbajtjes së shtëpisë tuaj

  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Shawna Fowler
  Numri i licencës: 10401207458
  Keller Williams Landmark II

  Celular
  Zyrë
  Contact Me
  bobsuo43a98vupp3n4e0
  Keller Williams Landmark II
  75-35 31 Avenue Suite 202 Jackson Heights, NY 11370
  Zyrë

  Shawna Fowler
  Real Estate Salesperson 10401207458
  Celular
  Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Për më shumë informacion, lexoni tonë Cookie Policy. Duke klikuar "Prano" ose duke vazhduar të përdorni këtë faqe, ju pranoni përdorimin tonë të cookies Kushtet e Përdorimit dhe Politika e privatësisë.